Wciągarki linowe i łańcuchowe

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Wciągarki

Współcześnie coraz częściej odchodzi się od wykorzystywania siły ludzkich mięśni, zastępując ją urządzeniami pomocniczymi. Ma to miejsce w niemalże wszystkich branżach przemysłu lekkiego oraz ciężkiego. Na każdym miejscu pracy powinna przyświecać idea bezpieczeństwa i oszczędności energii, dlatego pracownicy wyręczani są z wykonywania obciążających kręgosłup czynności. Najbardziej męczącym i szkodliwym dla zdrowia zadaniem jest przenoszenie ciężkich ładunków, bez względu na to, czy chodzi tu o podnoszenie, przesuwanie czy pchanie.

Nasza firma oferuje Państwu szereg produktów, będących urządzeniami pomocniczymi na miejscu pracy w magazynach, oczyszczalniach ścieków, hutach, kopalniach, stoczniach, placach budowy i wielu innych. Maszyny przez nas oferowane są wysokiej jakości urządzeniami, które sprawiają, że każda wykonywana czynność jest łatwiejsza i mniej obciążająca. Specyfika naszych produktów polega na możliwości doboru prostego lub złożonego sprzętu lub osprzętu do każdego zadania. Oferujemy pomoc w zakresie planowania stanowiska pracy, kierując się ergonomią, oszczędnością pieniędzy oraz zasadami zachowania bezpieczeństwa.

Oferujemy dla Państwa zarówno urządzenia produkowane przez nas samych, jak i maszyny znanych na rynku polskim i światowym firm, takich jak między innymi Edmolift AB, Gebuwim Metal Products czy GmbH i wielu innych. Pragniemy spełniać najwyższe wymagania naszych klientów, aby podnieść bezpieczeństwo na miejscu pracy i zagwarantować najwyższą jakość maszyn i urządzeń pomocniczych.

Urządzenia przemysłoweSpecjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i dostawie takich urządzeń jak wciągarki linowe i wciągniki łańcuchowe oraz żurawie, suwnice, podnośniki, wózki i wiele innych. Oferując Państwu szeroki wybór maszyn pomocniczych do transportu bliskiego, staramy się, aby każde urządzenie było jak najbardziej solidne, dlatego dajemy dokładne wskazówki dotyczące montażu oraz szkolimy pracowników w zakresie obsługi. Portal http://wciagarki24.com.pl/ przedstawi zainteresowanym nie tylko nowoczesne rodzaje wspomnianych maszyn, ale także ich szerokie zastosowania. Warto zapoznać się z rynkiem, przed podjęciem jakichkolwiek kroków po to, by w efekcie końcowym wybrać odpowiedni produkt.

Wciągarki linowe

Posiadamy szeroki wybór wciągarek linowych obsługiwanych ręcznie lub napędzanych prądem elektrycznym o wysokim udźwigu, którego górna granica sięga pięciu ton. Wciągarki linowe charakteryzują się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca na danym stanowisku oraz są proste w obsłudze. Pozostawiamy naszym Klientom wybór długości liny, aby dostosować się do potrzeb określonego zadania. Wciągarki linowe elektryczne są przeznaczone do podnoszenia ładunków nawet dwukrotnie cięższych. Dostępne są w kilku postaciach, konfigurowanych i konstruowanych na życzenie Klienta. Oferujemy Państwu również wciągarki specjalistyczne do podnoszenia ładunków kruchych i niebezpiecznych.

Wciągarki łańcuchowe

Urządzenia służące do podnoszenia ciężkich ładunków, za pomocą łańcucha nawijającego się na kabestan, są stosowane w trudnych warunkach. Ich udźwig jest zazwyczaj większy niż w przypadku urządzeń linowych. Mają bardzo szerokie zastosowanie dzięki rozmaitym możliwościom skonstruowania urządzenia. Łańcuchy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i niezawodność. Mogą być wyposażone w napęd ręczny lub elektryczny. Obudowa wciągarki łańcuchowej jest wykonana z materiału nierdzewnego. Oferujemy dowolną długość łańcucha oraz wariant nierzewny i kadmowany. Mogą być stosowane na miejscu pracy narażonym na działanie substancji chemicznych oraz zagrożonych wybuchem. Oferujemy również wciągarki hydrauliczne, służące do podnoszenia bardzo ciężkich ładunków o dużych rozmiarach.